Gas and Oil

 

Všechno začalo koncem, olejem a nadšením.

Koncem jednoho mopedu a jeho novým nádechem. Matěj se rozhodl předělat svůj první stroj Yamahu SR – Old Fox, a to podle filozofie anglických rockerů. Krásná řemeslná práce, možnost kreativního uplatnění a zkutečnost stát se součástí nové vlny, to vše přivedlo tohoto mladého kluka k myšlence založit v roce 2014 značku Gas & Oil Bespoke Motorcycles. Tu podložil hevery kvalitní práce a jedinečným designem s neopakovatelným rukopisem. 

Postupně se tým zanícených a odhodlaných motocyklových nadšenců zvětšil a vytvořil fungující garáž. Přesvědčeni, že současné motorkářství bylo znetvořeno a uneseno v rukou marketingu, evropských emisních norem a nových technologií, jsme spatřili směr hnaný staršími písty a kreativitou.

Na naši cestu jsme přibalili také oblečení. To šijeme dle svého gusta a inspirací je nám motorový svět. Gas and Oil se stává uměleckým ateliérem, řemeslnou dílnou a důležitým bodem pro všechny, kteří mají rád vůni benzínu a oleje.

Celé těleso Gas and Oil je poháněno zájmem a sympatií nových, ale i stálých nadšenců pro originální stroje. Pomáháme vytvářet nový pohled nespoutaných jezdců na motocyklový svět. Překonávat mantinely a kombinovat je se zdánlivě nepropojitelnými světy. Zakládáme ohně na společných výletech, útěcích od měst a denní rutiny. Pořádáme workshopy pro všechny, kteří se chtějí dozvědět o svém motocyklu víc, a kteří se nebojí umazat si ruce.